השכרת אופניים במתחם התחנה

דף הבית >> השכרת אופניים במתחם התחנה

השכרת אופניים במתחם התחנה ירושלים

למי שמתכנן טיול בירושלים בזמן הקרוב, כדאי לקרוא קצת על הטרנד התיירותי החדש בימים האלו בבירה: סיורים על אופניים חשמליים ברחבי העיר.
תחשבו כמה זה כייף לעבור בסמטאות ירושלים או לטייל לאורך החומות העתיקות בלי להתאמץ בהליכה מהירה כדי להספיק לראות הכול... זה אפשרי וזה מתרחש עכשיו, במסלולים מיוחדים שעוברים בין גנים יפהפיים ומבנים היסטוריים, ברכיבה בשבילים נוחים וישרים וללא מאמץ. השכרת אופניים בירושלים היא האטרקציה הכי חמה היום בעיר.

כמו לרכב על אופניים, רק חשמליים
השכרת אופניים בירושלים מאפשרת לחוות את העיר באופן אישי, קרוב ועצמאי. הסיורים מיועדים ליחידים ויוצאים ממתחם התחנה בירושלים. המסלולים מגוונים ובעלי אופי שונה ואפשר לשלב בסיור פעילויות נוספות כמו קניות בשוק או עצירה לקפה. הרכיבה על אופניים חשמליים אינה מצריכה מאמץ פיזי ויכולה להתאים כמעט לכולם. עם מנוע חזק, סוללה שמספיקה לנסיעה ארוכה ושבילים מסודרים וישרים, הסיורים הם חוויה מוטורית נעימה במיוחד.

סיורים בקצב אישי באמצעות השכרת אופניים בירושלים
החלטתם על השכרת אופניים בירושלים ופניתם לחברת Smart Tour החברה שמפעילה את הסיורים ברחבי הבירה.
בחרתם לכם מסלול ואתם יוצאים לדרך - אתם מכתיבים את הקצב של הסיור, אתם קובעים היכן לעצור ומה לראות. במהלך הטיול תוכלו להשתמש באפליקציה שנוצרה במיוחד עבור הסיורים והיא מבוססת על טכנולוגיית GPS לניווט קל בעיר וכדי שלא תלכו לאיבוד– בכל רגע נתון תוכלו לזהות את המיקום שלכם. האפליקציה גם עשירה בתמונות ובתכנים מעניינים אודות התחנות השונות שבמסלול - מומלץ להשתמש ביישום כדי להעשיר את החוויה.

השכרת אופניים בירושלים – המסלולים
העתיק והחדש שלובים בירושלים מאז ומעולם כרקמה אחת חיה ופועמת המלווה את המטיילים ברחבי העיר. בכל מקום שנביט בו בירושלים, קיים שריד היסטורי או אבן פינה של יוזמה חדשה,  והמסלולים שנקבעו לסיורי האופניים ממחישים את השילוב המיוחד הזה באופן ברור, לדוגמא: מנקודת המוצא במתחם התחנה, דרך פארק המסילה הישן חדש המסלול מתפתל בין תחנת הרכבת הראשונה, עמק הצבאים ומוזיאון ישראל, עובר בעמק המצלבה וממשיך אל כנסת ישראל וגן הוורדים.


היכנסו עכשיו לאתר Smart Tour  ותוכלו להתרשם מכל המסלולים הנהדרים (אל תפספסו סיור לילי) ולתכנן את הטיול הבא שלכם בירושלים נשמח לראותכם.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים