טיולי אופניים בירושלים

דף הבית >> טיולי אופניים בירושלים

טיולי אופניים בירושלים

 "סמטאות האבן הצרות שלה מתפתלות בחן בין מרפסות פורחות ואתם עוברים בין התקופות השונות, חשים את כנפי ההיסטוריה מרפרפים על פניכם ובלב הולם ממשיכים בסיור שלכם בירושליםרכובים על אופניים מעולם אחר..."  התיאור אמנם נשמע כמו עלילה מתוך ספר, אך זה תיאור אמיתי של סיור על אופניים חשמליים ברחבי ירושלים, דרך חדשה-ישנה ומוצלחת במיוחד להכיר את העיר המרתקת מכולן.

טיולי אופניים בירושלים– נעים ונהנים
ירושלים, עשירה בהיסטוריה ובאדריכלות מגוונת, מנוקדת בפינות חן רבות ואתרים ארכיאולוגיים לצד מוזיאונים מחודשים ומרכזי תרבות – לעולם לא משעממת, תמיד פותחת את שעריה לאורחים. היא קוראת לנו ואנחנו נוהרים אליה, באוטובוסים ממוזגים ומכוניות משפחתיות, בימים קדושים ובימים של חול צמאים לגלות עוד פיסות מעברה ומתרוצצים בין האתרים העתיקים ורוצים להספיק עוד ועוד... אז רגע, קחו נשימה עמוקה, ועוד אחת והירשמו לטיול אופניים בירושלים וכך, ללא מאמץ, בקצב שלכם תכירו מחדש את העיר מזווית יותר אישית.

תרבות והיסטוריה עם טיולי אופניים בירושלים
טיולי אופניים בירושלים מעניקים חוויה ייחודית של סיור עצמאי, נוח ונינוח. תבחרו את אחד המסלולים ובקצב שלכם תעברו בין התחנות השונות, למשל: שכונת נחלאות, הגן האנדלוסי, משכנות שאננים ובריכת הסולטאן. חברת Smart Tour המפעילה את הסיורים, מציעה לשלב בסיור האופניים אפליקציה מיוחדת, מבוססת מיקום GPS, כך שלא תוכלו ללכת לאיבוד בעיר. בנוסף, האפליקציה עשירה בתכנים ובסיפורים שמעצימים את הביקור בתחנות השונות. לראות וללמוד את ירושלים מקרוב.

טיולי אופניים בירושלים – נוח, נעים ומשתלם
הרכיבה על אופניים חשמליים מעניקה חוויה נעימה, נטולת מאמץ הודות למנוע חזק וסוללה שמספיקה לנסיעה ארוכה - חלופה שפויה להמתנה ארוכה בצירי תנועה עמוסים. המסלולים נבחרו בקפידה והשבילים בהם נוחים, ישרים וללא מהמורות. תוכלו לבחור בין מספר מסלולים בעלי אופי שונה, מסלול משולב וסיור לילי קסום. הסיורים יכולים להיות הפתעה נהדרת ליום הולדת, להשתלב ביום כייף משפחתי או חוויה קבוצתית בלתי נשכחת.


באתר של חברת Smart Tour תוכלו לבדוק את המסלולים השונים של טיולי אופניים בירושלים, לקבל מידע טכני על האופניים ולתכנן יום כייף בשילוב טיול אופניים בירושלים.
 
 
 
 
 
 
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים