אופניים חשמלייםאופניים חשמליים - סובו - סמארט טור
  

 
 
 
 

טיולי אופניים בירושלים

דף הבית >> טיולי אופניים בירושלים
טיולי אופניים בירושלים
 
ירושלים היפה והעתיקה, ספוגה בהיסטוריה ארוכת שנים, משובצת אתרים ארכיאולוגיים ופינות חמד. העבר וההווה שלובים ביחד בעיר המציעה מוקדי תיירות רבים ומגוונים. זוכרים את הנסיעה באוטובוס, לפני שנים, העלייה הארוכה והמפותלת בכביש העולה אל ירושלים ועם ההגעה מתחיל מרוץ שמטרתו להספיק ולבקר בכמה שיותר מקומות. מתחילים בביקור מהיר בכותל המערבי וכבר נאספים לעולים על האוטובוס לאתר הבא, ושוב, הצצה מהירה וממשיכים הלאה. כך זה היה בעבר, אבל היום יש אמצעים חדשים לטייל בירושלים, ברוגע, בקצב המתאים לכם ועדיין להספיק ולבקר באתרים רבים: יש טיולי אופניים בירושלים!

טיולי אופניים בירושלים לחוויה בלתי נשכחת
תחשבו על יום כייף בירושלים בלי לחץ של זמן ובלי עמידה בפקקים בכניסה לאתרים השונים. להיפך, אתם מגיעים לבקר בירושלים, מחנים את הרכב בחניון ומוכנים להתחיל בסיור בעיר במסלול שעובר בין היתר בשוק מחנה יהודה, חומות העיר העתיקה, גשר המיתרים ועוד תחנות נפלאות ואתם עושים את הסיור בנינוחות, בקצב שלכם ואפילו שומעים הסברים על התחנות השונות שבדרך ונהנים בכל רגע. הסיור נערך ברכיבה על אופניים חשמליות, חזקות ובטוחות, ומציע מסלולים שונים העוברים בין מוקדי תיירות רבים והפארקים המטופחים של העיר. אתם יכולים לעצור בדרך לפיקניק, לקפה או פשוט ליהנות מהנופים המרהיבים בנקודות התצפית הרבות. בלי לחץ אמרנו?

טיולי אופניים בירושלים והפתעות משמחות
את הסיורים האלו ברחבי ירושלים, מפעילה חברת Smart Tour והם יוצאים בכל יום ממתחם התחנה החדש בירושלים במסלולים שונים לבחירתכם. בנוסף, מציגה החברה אפליקציה מיוחדת מבוססת מיקום GPS, כך שלא תלכו לאיבוד ובכל רגע תוכלו לדעת מה מיקומכם. האפליקציה מלאת תכנים וסיפורים אודות התחנות השונות שבמסלול, תוספת נפלאה של העשרה ולמידה לטיולי אופניים בירושלים. השילוב של טיולי אופניים בירושלים, עם הנוחות והנינוחות שברכיבה על אופניים חשמליות תוך התמצאות קלה בעיר וגישה
לאתרים הנפלאים, הפארקים ומוקדי התיירות המעניינים ביותר, מאפשרים לחוות את ירושלים באופן עמוק יותר ולגלות אותה מחדש בכל פינה.

יום חוויתי של טיולי אופניים בירושלים
בין אם תרצו לצאת לסיור זוגי או עם קבוצת חברים, המסלולים השונים מגוונים ואתם יכולים לשלב פעילויות נוספות עם הסיור.

תוכלו לקרוא על המסלולים הנהדרים ולשכור אופניים חשמליות באתר החברה http://smart-tour.co.il/:

אתם מוזמנים להיכנס עכשיו לאתר ולתכנן את הטיול הבא שלכם – ההנאה מובטחת.
 
 
 
 
 
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים