מותגים מובילים - אופניים חשמליים

דף הבית >> מותגים מובילים - אופניים חשמליים
ככל שהפופולאריות של האופניים החשמליים עולה בישראל, ובהחלט מדובר על צמיחה מרשימה וגדולה, כך נכנסים לשוק המקומי הקטן עוד ועוד מותגים. כמו בכל תחום טכנולוגי וצרכני, גם לגבי אופניים חשמליים יש מותגים מובילים שנחשבים לאיכותיים ו/או הפופולאריים ביותר ויש מותגים פחות נחשבים – בין אם כי הם פחות ותיקים, היבואן אינו משווק בחוזקה או באמת כי מדובר על מוצרים פחות טובים לעומת מותגים מובילים של אופניים חשמליים. לפניכם סקירה קצרה של המותגים המובילים בתחום שמסתמן כטרנד החם של תחום התחבורה האישית בישראל של השנים האחרונות.
 
אופני EAGLE / NEO
 
אופניים חשמליים אירופיים, בעלי מוניטין מכובד של עיצוב מרשים וטכנולוגיה מתקדמת, המותג נכנס לישראל לקראת סוף 2012 ונמצא בקצה העליון של המחירים. אלו אופניים מעוצבים ויפים מאוד, בעלי טווח נסיעה מוגדל ומרשים מאוד של עד 100 ק"מ, סוללה איכותית ובאופן כללי זהו מוצר איכותי, עמיד ויקר. האופניים עומדים בתקן האירופי המחמיר ביותר.
 
שיקו – Shikko
 
אחד המותגים החזקים והמובילים בשוק האופניים החשמליים בישראל, עומד בתקן האירופי המחמיר 15914, מנוע חזק של 250 וואט, סוללת 36 וולט, מהירות של כ-25 קמ"ש, מעצורי דיסק אמינים, חוקיות מאושרות משרד התחבורה, שלדה מאלומיניום ומגוון דגמים רחב להתאמה אישית מקיפה.
 
קלקהוף
 
מותג גרמני ומוביל של אופניים חשמליים, בהתאם אלו אופניים יקרים מאוד ביחס לחלופות בשוק. המותג כולל כמה דגמים, כולל אופניים חשמליים מלאים וגם דגמים עם מנוע עזר, העיצוב יפה, החלקים איכותיים והמערכות איכותיות מאוד.
 
הורייזן – Horizon
 
מותג מוביל ובעל שם איכותי, כולל כמה דגמים עם שתי טכנולוגיות עיקריות – האחת מנוע ללא מברשות על הגלגל האחורי והשנייה מנוע ללא מברשות במרכז השלדה. האופניים מעוצבים ונראים כמו שילוב של אופניים עירוניות עם אופני הרים קלילות. אופני הורייזן מאפשרות נסיעה חשמלית בלבד או נסיעה משולבת עם סיבוב הדוושות – בדומה לרוב דגמי האופניים החשמליים בשוק.
 
באגי בייק
 
מותג מוביל של אופניים חשמליים וכזה אשר מציע אופניים חשמליים מתקפלים. האופניים משלבים מנוע מסוג HUB הכולל גיר פנימי, הסוללה היא 36 וולטו הקיפול מהיר למצב קטן מספיק לנשיאה בתחבורה ציבורית למשל. פיתרון יעיל, קומפקטי ואיכותי. המותג מציע אופניים חשמליים גם בתצורה סטנדרטית וללא קיפול.
 
 
בנוסף, יש מותגים נוספים בשוק האופניים החשמליים, למשל City Bike או QE ויש גם אופניים חשמליים בייצור ישראלי דוגמת קל אופן. השוק רק הולך וגדל, חשוב לשים לב למותג איכותי ואמין, רכיבים אמינים וחזקים מספיק ולהתאמת האופניים לצרכים התחבורתיים ולנתוניו האישיים של הרוכב. 
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים