סיורי אופניים חשמליים מודרכים

דף הבית >> סיורי אופניים חשמליים מודרכים
שביל האופניים החדש של ירושלים שינה את פני העיר!
השביל מתחיל בדרום ירושלים באזור קניון מלחה ומשתרע עד למתחם "התחנה הראשונה" שמול גן הפעמון.
ראש העיר, ניר ברקת, הודיע לאחרונה על הרחבת תוואי המסילה (שביל האופניים) מגן החיות המפורסם ועד לכיכר ספרא שבמרכז העיר.
שביל האופניים שם את ירושלים על המפה הספורטיבית בארץ ומידי יום אפשר לראות אימוני ריצה קבוצתיים, סיורי סגווי, טיולי אופניים מרוכזים ואנשים מכל הגילאים באימוני כושר ורכיבה על השביל הירוק והקסום שחוצה את ירושלים.
בחברת SMART-TOUR נותנים ללקוחות את האפשרות להשכרת מגוון מכשירי כושר ופנאי והמיקום המושלם שלנו כמפעילי תחנת המידע של מתחם התחנה נותן לנו גם את התנאים המתאימים לכך.
בנוסף להשכרת אופניים חשמליים ואפליקציית הניווט המוצעים כאטרקציה תיירותית אנו מציעים מגוון רחב של כלים לשימוש על שבילי האופניים המדהימים כגון, אליפטיגו ואופני כושר, אופניים רגילים בכל הגדלים לכל הגילאים, ריקשות לסיורים משפחתיים, נגררות לאופניים, טרקטורונים לילדים ועוד.
בעקבות הרחבת המסילה והביקוש הרב לסיורי אופניים אנו מציעים סיורי אופניים מודרכים ע"י מיטב מורי הדרך.
אם עד היום, הצענו השכרה של אופניים אם אפליקצית ניווט המספקת הסברים קוליים או מפת התמצאות מפורטת של ירושלים, כיום תוכלו להגיע אלינו לתחנה לאסוף אופניים ו/או אופניים חשמליים ופשוט לצאת לדרך בליווי מדריך. מגוון המסלולים יפתח לכם אופציות של נסיעה קצרה וקלילה או  ארוכה ומאתגרת!!
המדריכים הצעירים והדינאמיים שלנו ילוו אתכם לאורך תוואי המסילה דרך השכונות הירושלמיות ולהגיע אתכם לכל פינות העיר.
בין האופציות המוצעות תוכלו לדווש דרך שכונת בית צפאפא המסתורית לאורך עמק הצבאים לביקור קצרצר במנזר המצלבה, מוזיאון ישראל מנורת הכנסת ועוד אושיות ירושלמיות מטריפות.
במסלול נוסף שמוצע תוכלו להגיע לעיר העתיקה ולשכונות ימין משה ומשכנות שאננים הקסומות, לבקר בטחנת הרוח המפורסמת ולעצור לפיקניק קצרצר בנופיה הנוסטלגיים של העיר.ה
מדריכים המנוסים ילוו או יובילו ויספקו הסברים מעניינים לאורך הדרך, המדריכים יגעו בהיסטוריה המפוארת של ירושלים, אקטואליה, ידיעות פיקנטיות על סמטאות ירושלים העתיקה והמתחדשת והכל מתובל בהומור ירושלמי משובח.

אטרקציה מובילה! אופניים חשמליים! נסיעה קלילה! מדריכים מקצועיים! נופים עוצרי נשימה! ירושלים! יש יותר טוב מזה?!
מידע נוסף באתר: http://www.smart-tour.co.il
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים