סיורי אופנים חשמליים בירושלים

דף הבית >> סיורי אופנים חשמליים בירושלים
ירושלים היא המקום המושלם לסיורי אופניים מודרכים או עצמאיים. אך בשל היותה עיר רחבה ופרוסה, עיר עם שפע אדיר ומיוחד במינו של אטרקציות ופעילויות מומלצות וכמובן עיר עם עליות – היא ספציפית המקום המושלם לסיורי אופניים חשמליים המאפשרים ליהנות מכל העולמות, הנוחות והזריזות של תחבורה עירונית עם אופניים לצד קלות הניידות של רכב חשמלי. סיורי אופנים חשמליים בירושלים הם הדור הבא של התיירות בעיר הבירה, פלטפורמה מתקדמת טכנולוגית הכוללת את כל מה שדרוש על מנת ליצור לכם סיור מושקע וייחודי – אופניים חשמליים איכותיים ואמינים, אפליקציית סמארטפון ייעודית לניווט וקבלת הסברים מרתקים על האתרים החשובים, הטבות והנחות לאורך המסלולים ועוד שלל אפשרויות מלהיבות ליחידים ולקבוצות.
 
איך זה עובד?
 
סיורי אופנים חשמליים בירושלים מוצעים לכם במודל מהפכני ומתקדם טכנולוגית, אפשר להזמין סיורים מודרכים לקבוצות או לצאת לסיור עצמאי המודרך לאורך כל הדרך באפליקציה הייעודית. הסיור הינו מותאם אישית באופן מלא, אתם מחליטים באיזה קצב לרכוב, באילו אתרים לעצור, איפה לאכול ולשתות ואיפה להתעכב לשמיעת הסברים מרתקים מתוך האפליקציה. ניתן לקבל ולהחזיר את האופניים בכמה תחנות שירות במסגרת סיור אופנים חשמליים בירושלים.
 
הסיורים כוללים אפשרות לנשיאת סל פיקניק על סבל האופניים, הנחות והטבות מיוחדות בבתי עסק ברחבי העיר ובאופן כללי זוהי שיטה מהפכנית ואיכותית במיוחד לחוות את ירושלים כפי שמעולם לא חוויתם אותה, ניידות קלה וזריזה, נוחות והתאמה אישית מלאה.
 
המסלולים המומלצים לסיורי אופניים חשמליים בירושלים
 
  • פסטוראליות נטו במסלול הירוק: מסלול סיור ציורי ומרתק, על תוואי המסילה העות'מנית עם נופים קסומים של הרי יהודה, כרמי זיתים וטבע ירושלמי. תוכלו להתרשם ממבנים אדריכליים בסגנונות שונים, משכונת הבקעה והמושבה הגרמנית, לעבור במפל המים של עמק המצלבה, בנחל רפאים ולהגיע לראות את בית המשפט העליון.
 
  • שדרות יפו במסלול הכחול: סיורי אופנים חשמליים בירושלים העוברים בתוואי הרכבת הקלה החדשה, תגיעו עם האופנים לתצפית מרהיבה על הכניסה לעיר מגשר המיתרים, תמשיכו לשכונת נחלאות התוססת ומשם למתחם הכנסת, גן הורדים המקסים, לבית המשפט העליון ואז נוסעים בניחותא לחלק הקולינרי של הסיור – שוק מחנה יהודה היחיד במינו. מהשוק ממשיכים למדרחוב יפו, שדרת נחלת שבעה ומקנחים בשכונת ימין משה הציורית לצד טחנת הרוח.
 
  • סיור בתוך גלויה במסלול הצהוב: סיור אופנים חשמליים בירושלים המציע נופים מרהיבים וחוויה ירושלמית יוצאת מגדר הרגיל, המסלול עובר בטיילת ארמון הנציג ובעיקר בטיילות שרובר וגולדמן, נופים מקסימים ומגוונים על הטבע והסביבה שמחוץ לירושלים, תצפית על חומות היער העתיקה ועל העיר המודרנית, סביבה טבעית ומעוצבת להפליא. קלאסי כסיור רומנטי לעת שקיעה.
 
  • ירושלמיות טהורה במסלול הסגול: אלו סיורי אופנים חשמליים בירושלים למי שרוצה לחוות את ירושלים מזווית שונה, כמו מקומיים. סיור במרכז העיר, משוק מחנה יהודה ועד לנחלאות, כולל מדרחוב בצלאל, הגן האנדלוסי, רח' המלך דוד, ימין משה והעיר העתיקה למיטיבי לכת (רכיבה...). 
 
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים